1973 yılında Adapazarı’nda doğdum.. İl ve orta öğrenimimi Sakarya’da tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İngilizce Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik den mezun oldum.

Okul yıllarında başlayan iş hayatımda Mersin Hilton’da yiyecek İçecek departmanında çeşitli görevlerde bulundum ayrıca Algatur bünyesinde Transfer Sorumlusu, Acente Yetkilisi ve Yerel Rehber olarak görev yaptım Mersin, Adana bölgesinde serbest girişimci olarak 30 a yakın resepsiyon, açılış ve kokteyl hizmeti gerçekleştirdim. Yaklaşık beş yıl süre ile yaz aylarında Türkiye’nin güney sahillerinde Restoran İşletmeciliği, Tekne İşletmeciliği ve Gezi Rehberliği yaptım.

Okul sonrası Eurest A.Ş bünyesinde Sabancı Center, Shell Genel Merkezi, Garanti Bankası Genel Müdürlüğü gibi birçok proje de Restaurant ve Proje Müdürü sıfatı ile çalışma fırsatım oldu. Bir dönem İstanbul’da Gez Tur Turizm ve Seyahat Acentesi sonrasında ise Bodrum’da Cohiba Beach Resort da Genel Müdür sıfatı ile çalıştım. Bu süreler zarfında çeşitli eğitim ve kariyer merkezlerinde Sıcak Satış, İletişim, Pazarlama ve Tanıtım, Motivasyon ve Kişisel Gelişim içerikli dersler verdim.  

İstanbul yılları sonrası ortağı olduğum Sakarya Turizm ve Seyahat Acentesi Ankara ve Sakarya ofislerinde yönetici olarak süren iş hayatım sırasında yirmiye yakın ülkeye turistik ve teşvik odaklı geziler organize ettim, grup liderliğini ve aktif rehberliğini yaptım. 

1999 depremi sonrası Sakarya’ya yerleşerek turizm faaliyetlerini buradan yürütmeye karar verdim. Sakarya Turizm Platformu ve Sakarya Park projelerinde kurucu olarak yer aldım. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler kurulunda dört yıl başkan yardımcısı ,dört yıl da başkan sıfatı ile görev aldım. İki yıl süreyle Sakarya Üniversitesi Turizm Meslek Yüksekokulunda okutman sıfatı ile Turizm Seyahat Acentası Otomasyonu ve Turizm politikası derslerine girdim. Yaklaşık 3 yıl süre ile Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Kulübünde satış ve pazarlamadan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak çalıştım. 

 2005 yılında iştigal konusu toplantı, gezi, kongre ve etkinlik faaliyetleri olan Firstgate Organizasyon şirketini, 2014 yılında iştigal konusu Eğitim ve danışmanlık olan GTA Eğitim Danışmanlık şirketini , 2015 yılında ise Sapanca’daki tesisinde restaurant ve outside catering hizmeti veren Maja Yatırım ve Turizm şirketini kurdum . Halen bu işletmelerde kurucu / yönetici sıfatı ile çalışmayı sürdürüyorum .

Evli ve iki çocuk babasıyım.